Jsem kreativní makléř

... a rád Vám sdělím svůj názor na tuto zajímavou nemovitost

Můj pocit

  1. Jak to píši v úvodu těchto stránek. Pro někoho může být získání tohoto pěkného vinařského areálu splněním dávného snu: zkusit si vyrobit vlastní víno… Učit se, bavit se tím, degustovat a filosofovat s přáteli nad vínem…
  2. Většinou však k tomu člověk nepřijde tak snadno. Postavit (nebo opravit) a vybavit vinný sklep, včetně kompletní vinařské technologie, lisů, sudů, tanků, atd. není jen tak… A tady máte vše připraveno jak na stříbrném podnose, nemusíte na nic sáhnout… A navíc – posezení, kuchyňka, toalety, terasa, parkování!
    A jako bonus: 3 pokoje s 12 lůžky – to se hodí pro rodinu i pro hosty.
  3. Já bych neváhal 🙂


Pár slov o mně

Ve světě realit se pohybuji již řadu let a kromě prodeje domů, bytů, atp. se zaměřuji i na vyhledávání nemovitostí, které jsou vhodné pro realizaci developerských projektů.

Vzhledem k tomu, že žiji ve vinařské oblasti a získal jsem zde řadu výborných kontaktů, specializuji se na prodej nemovitosti, souvisejících jakkoliv s vínem – ať už s výrobou, prodejem, jeho konzumací, či s vinařskou turistikou… Za tímto účelem jsem také vytvořil jediné specializované „vinařské“ stránky www.VinneSklepyNaProdej.Cz.


Jak najít světlo v realitní džungli

Díky své dlouholeté praxi jsem se naučil rozumět lidem, porozumět jejich potřebám a dokážu často velmi rychle najít optimální cestu k vyřešení problémů při nákupu či prodeji jejich nemovitostí.

Celý realitní trh nejen v České republice a s ním i potřeby prodávajících i kupujících se mění tak rychle, že vždy svým klientům doporučuji najmout si profesionála, který je schopen zajistit průběh realitní transakce v souladu se zákonem a hlavně bezpečně. Rizika, která číhají jak na prodávající tak na kupující, jsou totiž opravdu velmi vysoká. Běžný občan má často tendenci tyto nástrahy podceňovat.

Brno je zlatá loď…

Jsem Brňák. Brno je místo, kolem kterého se točí celý můj život. A i když nyní bydlím kousek dál, v krásné vinařské vesničce poblíž Pálavy, kancelář mám v Brně. Jsem expertem na nemovitosti na jižní Moravě, ale občas zabrousím i do vzdálenějších částí naší republiky.

Svoji činnost jsem v roce 2013 spojil se jménem Realitní společnosti České spořitelny. A nelituji toho, vizitka s logem České spořitelny otevírá dveře i u zapřisáhlých „antirealiťáků“. Navíc podporou při získání výhodné hypotéky u České spořitelny řadě klientům otevíráme dveře ke koupi vysněné nemovitosti.

Tím naznačuji to, že v případě Vašeho zájmu o tuto nemovitost, Vám mohu značnou měrou pomoci i při jednání s bankou (hypotéka).